top of page

NADZÓR I DOKUMENTACJA

Firmy oraz osoboy prywatne, które poszukują innowacyjnych a zarazem ekonomicznych metod inspekcji obiektów, inwestycji czy terenów oferujemy monitoring z drona. Dzięki wykorzystaniu naszego drona wyposażonego w stabilizator kamery wysokiej rozdzielczości możliwe jest zrobienie bardzo dokładnych oględzin miejsc trudno dostępnych  lub rozległych obszarów, . Obraz z kamery  drona przekazywany jest do operatora w czasie rzeczywistym,  pozwala to na bezpośrednie monitorowanie  obszaru który nas interesuje  podczas trwania lotu drona.

Wykorzystanie nowoczesnych technologii  w dronach przekłada się na wysoką jakość – monitoring z drona gwarantuje dokładność, dzięki kamerom o wysokiej rozdzielczości oraz dzięki możliwości precyzyjnego kontrolowania lotu urządzenia, które jest w stanie pokazać interesujący nas obszar z różnych punktów widzenia w bardzo dobrej jakości.

Szczególnie polecamy usługi inspekcji i monitoringu z drona przy oględzinach budynków,

inwestycji budowlanych,kominów,linii energetycznych,dachów,rurociągów,

ocenie stanu infrastruktury, turbin wiatrowych, , linii kolejowych, monitorowanie obszarów leśnych, upraw, gruntów rolnych oraz przy dokonywaniu oceny i dokumentacji szkód niezbędnych w procedurze otrzymywania odszkodowań.

Współpracujemy z ;

FIRMAMI BUDOWLANYMI, AGENCJAMI UBEZPIECZENIOWYMI, DEWELOPERAMI, ZARZĄDCAMI DRÓG I AUTOSTRAD, GEODETAMI, ROLNIKAM, OBIEKTAMI PRZEMYSŁOWYMI ELEKTROCIEPŁOWNIAMI ORAZ OPERATORAMI SIECI PRZESYŁOWYCH

Standardowa usługa obejmuje ;

– realizacja materiału w ustalonym terminie

- dojazd do klienta

– konsultacje przy planowaniu przebiegu inspekcji (w zakresie poruszania się drona),
– zdjęcia obiektu/obszaru na którym prowadzona jest inspekcja wykonane w wysokiej rozdzielczości (jakość 4K),
– materiał wideo obiektu/obszaru na którym prowadzona jest inspekcja wykonane w wysokiej rozdzielczości (jakość 4K),
– dostęp w czasie rzeczywistym do rejestrowanego materiału (możliwość prowadzenia inspekcji „na żywo”).
– możliwość prowadzenia inspekcji w miejscach trudnodostępnych,

– szczegółowe konsultacje dotyczące zlecenia, wcześniejszy rekonesans w miejscu  filmowania oraz kalkulację kosztów

– pozyskanie przez firmę ProXdrone wszelkich niezbędnych pozwoleń, jeżeli takowe są wymagane na wykonywanie lotów w danym obszarze

– dostarczenie gotowego materiału w wybranej formie ( pendrive, płyta DVD, udostępnianie materiałów do pobrania online i inne)

– montaż filmu, edycja zdjęć ( na życzenie klienta i zgodnie z jego oczekiwaniami)

bottom of page